KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5464200
nr 546 4200
Etsning
Signerad Oskar Bergman, motiv med två träd, 20x28
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:41:59
150 kr
350 kr
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr
650 kr
850 kr
1.100 kr
1.000 kr